Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.12 0 0 64
Kedves topiclátogatók !
Még egyszer mindnekinek köszönöm a hozzászólásokat, nagyon jól esett őket olvasni, de szerintem zárjuk le a topicot és hagyjuk elsüllyedni, mivel anno azért nyitottam, hogy elbúcsuzzam beszélgetőtársaimtól és visszatérésemmel a téma okafogyottá vált.

Lassan speakernek lesz igaza és személyi qltusz van kialakulóban, egy másik topicban egy asztaltárs már egyenesen istennek nevezett és ez nekem - mint megrögzött ateistának - elég nehezen feldolgozható élmény ... :-))))

köszönöm és bye

Donneck

Lámék Creative Commons License 2000.04.12 0 0 63
Messire!

A hozzászólások száma, maximum az illető bőbeszédűségéről és nem a beírások színvonaláról tesz tanubizonyságot, de ahogy elnézlek (mint már annyian) én is hiába próbálkozom azzal, hogy a zsigeri gyűlöleteddel szembeeállítsak bármit is. Velem is gyűlölettel, fröcsögve beszélsz mind a tizenakárhány hozzászólásom után, nem is tudod ki lehetek, milyen gondolatokkal, azt látod, hogy nem fröcsögök Veled együtt, és ezért már csakis ellenség lehetek.

A pszichiátriában ennek a tünetegyüttesnek neve van, fordulj szakemberhez, talán még segíthetnek rajtad.

Nagyon szánlak, ahogy a beteg embereket szánni lehet.

Előzmény: Messire (61)
Messire Creative Commons License 2000.04.11 0 0 61
La'ma!

Tavol allsz az intelligens ember fogalmatol, attol meg vegkepp, hogy a14 offtopik "hozzaszolasoddal" kioktassal. Ugyhogy tehetsz egy szivesseget. Tovabbi provokaciokkal nem foglalkozom, igy jo nyaladzast es kopkodest kivanok. Mindenkinek azt, amid eddig csinalt ebben a belterjes topikban.

Előzmény: Lámék (57)
iudex Creative Commons License 2000.04.11 0 0 60
Kiskanállal. Esetleg pálcikával, úgy tovább tart. Bocs', itt se vagyok... :))))
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.11 0 0 59
cukorral iszod, vagy csészével :-))) ?
Előzmény: medwe (58)
medwe Creative Commons License 2000.04.11 0 0 58
akkor én már csak egy kávét kérek :)))))
Lámék Creative Commons License 2000.04.11 0 0 57
T. Derek!

Teljesen felesleges, ahogy elnézem az életben nem fogja megérteni.

-------------------

Messire!

Intelligencianyiányodról tanubizonyságot tettél azzal, hogy nem írod le rendesen annak a nevét, akihez szólsz. Netikett alapkövetelmény, de Tőled nem is vártam mást, komolyan elgondolkodtam volna, mit csinálok rosszul ezzel a pár beírásommal, ha Neked tetszett volna!

Egyébiránt csak arra gondoltam, hogy intelligens ember nem ír többesszám első személyben, mert kínos a meglepetés, ha túl sokan tiltakoznak.

üdv. Lámék

Előzmény: Derek (56)
Derek Creative Commons License 2000.04.11 0 0 56
Bravo!
Előzmény: Messire (55)
Messire Creative Commons License 2000.04.11 0 0 55
Mossal fogat.
Előzmény: Derek (54)
Derek Creative Commons License 2000.04.11 0 0 54
"Igaz, hogy mi nem birka mod' lepunk fol itt, mint rendszerint a belterjes bal...fele a forum tagjainak. Itt tobb az onallo ember.

Na ne viccelj,ha mar azt hasznalod, hogy lepunk fel mar azt jelenti, hogy birka mod , mert te felhatalmazva erzed magad hogy masok neveben is beszelj pedig erre senki nem hatalmazott fel,es ha ezt nem vagjak a kepedbe azok akiket te itt mi mint mi alapon felhatalmazas nelkul akarsz kepviselni , vagy nevukben nyilatkozni akkor ok a birkak. Nem erted ocsi?

Előzmény: Messire (53)
Messire Creative Commons License 2000.04.11 0 0 53
A "hatokoromben" benne van speaker, ne aggodjal. Igaz, hogy mi nem birka mod' lepunk fol itt, mint rendszerint a belterjes bal...fele a forum tagjainak. Itt tobb az onallo ember.
Előzmény: Derek (52)
Derek Creative Commons License 2000.04.11 0 0 52
"La'ma!
Milyen meglepetesre gondolsz? Ki vele."

Hat csak arra, hogy mivel tobbes szam elso szemelyt hasznalsz amikor irsz valamit, hogy hatokornek neznek ,mert az mar tobbes szam, te viszont csak egyes szam elso szemely vagy. nem tudok rola, hogy barki felhatalmazott volna arra, hogy masok neveben is kijelenthetsz itt barmit. Olyan bonyolult ez?

Előzmény: Messire (51)
Messire Creative Commons License 2000.04.11 0 0 51
"Messirének nem mondta még senki, hogy ne használja a "mi" megjelölést, mert nagy megeleptések érhetik?"

La'ma!

Milyen meglepetesre gondolsz? Ki vele.

Előzmény: Lámék (46)
medwe Creative Commons License 2000.04.10 0 0 50
hiányoztál kollég!
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.10 0 0 49
Kikkel kellett volna? Az albinókkal, a barnákkal,
a nem europaiakkal?:)
Hol van nekem annnyi időm,
hogy e sokaságot mind végigkérdezzem?

szintén love
üdv.
Aurora

Előzmény: Darrow (48)
Darrow Creative Commons License 2000.04.10 0 0 48
Off

Aurora, kedves!

Csak most vettem észre bejegyzését, hiába, figyelmesebben kell olvasnom.
A kisebbségek képviselete fontos és szép feladat, de egyeztette-e hozzászólását az érintettekkel?
Hm?

Szeretettel üdvözli: Darrow

Off

Előzmény: hajnalpír (38)
Darrow Creative Commons License 2000.04.10 0 0 47
Pethor kolléga megjelenése köreinkben örvendetes tény, nála mindig tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. Ritkaság!
Lámék Creative Commons License 2000.04.10 0 0 46
T. Pethor Donneck!

több mint fél éve olvasok a Törzsasztalon, én is örülök, hoyg visszatértél

Messirének nem mondta még senki, hogy ne használja a "mi" megjelölést, mert nagy megeleptések érhetik?

Ökör ellenzéki Creative Commons License 2000.04.10 0 0 45
Pethor, nagyon örülök a visszatérésednek. A józan hang és a tárgyi tudás egyre inkább kezdett a háttérbe szorulni, átadva a helyét a mind űrt kitöltő határozottságnak.
Messire Creative Commons License 2000.04.09 0 0 44
Azt sem mi nyitottuk.
Előzmény: Törölt nick (43)
speaker Creative Commons License 2000.04.09 0 0 42
Ez a topik a személyi kultusz posványos mocsara.
rezső Creative Commons License 2000.04.09 0 0 41
üdv
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.08 0 0 40
khmm..khmmm.. (Pethor elpirul és zavarban van)
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és az emileket is . Nagyon jól esett, minden amit ide vagy oda írtatok.
Kész mítoszrombolás, de tény, hogy visszatértem.... :-)))
Seamus Creative Commons License 2000.04.08 0 0 39
Minden jot PD. Ritkan talalkoztunk de szerettelek olvasni.
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.08 0 0 38
Drága Darrow, a pigmenthiányos
asztaltársak nevében is köszönöm!

üdv.
Aurora

Előzmény: Darrow (18)
polites Creative Commons License 2000.04.08 0 0 37
Welcome back Pethor!

Látom visszajöttél.

"Félév-egy év múlva majd eljön a pillanat amikor erőt veszek magamon és otthonról is rácsatlakozom a hálóra (addigra kiépítik a csillagpontos rendszert) és akkor visszajövök."

Ez nem volt fél év. :)
Túl kemények voltak az elvonási tünetek, mi? :)))

agrárgerilla Creative Commons License 2000.01.21 0 0 36
távozásod is éppen, hogy bizonyíték Darvin ellen, mert őszerinte nem a legjobbak hullanak el :)
Minden jót és gyere vissza evolucionálni mihamarabb !
Előzmény: Törölt nick (-)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.20 0 0 35
1. Kár.

2. A viszontolvasásig - minden jót!

George Sand Creative Commons License 2000.01.20 0 0 34
Kedves Barátom,

"Élj okosan, élj, ne álmodj
jó, ha ezt korán megérted,
íme, itt egy jótanács:
ing a nagy szerencse-mérleg,
nincsen nyugtonmaradás,
föl kell szállnod, vagy leszállnod,
nyerned kell és úrrá válnod,
vagy szolgálni, hogyha vesztesz,
döntened kell, győzz vagy reszkess,
üllő légy, vagy kalapács."

Johann Wolfgang Goethe Élj okosan című versét tartalmazó lappal integetek távozó hátadnak.

Rokonlelkek lévén ugyanolyan fegyelmezetlen offtopicoló bohóckodást tudtunk csapni, hogy időnként egy-egy tagtársunk (Pl. GLászló, sőt, alfalfa - a másik nagy offtapicskoló) intett rendre bennünket.

Okos gondolataid mellett Tiéd a másik nagy adomány is: van humorod és humorérzéked. Mindkettőt őrizd meg :))

Ha megszületik lányod, "Május elseje" (brumm, nem mondtad meg, hogyan fogjátok hívni), légyszíves küld a Tasztalra egy üzenetet!

Kívánok Neked egy tartályhajóval, bukj fel mikor belépsz, és egyébként is kéz- és lábtörést!

Szeretettel,
         Zsorzsi

Ps.: Utóiratot azért kell írnom, hogy magad elé idézzelek - "ja, rám jellemző, hogy utóiratot írok" :))

Tehát: Torgyán keményen küzd Torgyánnal és miután tizenegyen van, ezért sokkal több az esélye, mint a macskának a kilenc életével.
Odatettem mindet a fa alá, de sajnos az Úr még nem szólította magához...



Előzmény: Törölt nick (-)
barco Creative Commons License 2000.01.19 0 0 33
!Chico viola!

Szívesen nyitnék egy féléven belüli határidős pozíciót a visszatérésedre! :-)

Csak azért, hogy nehogy bejöjjön! :-)

Megvárunk! Megvárunk!

P.S.
Mit csinálsz február 3-án este??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!